Berichtdetails
Beste lezer,
Op een tablet met android 4.1 lukt het me maar niet films die uit losse bestanden bestaan met als extensie .VOB in zijn geheel af te spelen. Ik kan wel een enkel VOB-bestand afspelen, maar moet daarna weer het volgende aanklikken. Heel storend. Wie kent een app die dit probleem oplost?
Vast bedankt voor de moeite!
Groeten,
Harry
Een concrete oplossing heb ik niet, maar Gebruik in de playstore als zoekterm 'slideshow video player' misschien komt dan een geschikte app naar voren.
Beste Truus,
In de playstore heb ik al naar alle mogelijke apps gezocht. Er is er echter geen die doet wat ik nodig heb...
Niettemin bedankt voor je reactie.
Harry, een app bestaat volgens mij niet.
1. download en installeer op de pc de gratis AVS-video-editor. Importeer de bestanden en sleep ze in volgorde naar de video lijn. Produceer. Het wordt 1 bestand dat opgeslagen kan worden als avi of mp4.
2. Als vob bestand niet wordt ondersteund download dan de gratis AVS-video-converter en converteer eerst naar bijv. mp4.
3. Het lijkt ingewikkeld maar dat valt mee. Enig experimenteren is nodig maar ook leerzaam en leuk.
Succes, Piet
Piet, bedankt voor je reactie.
Ik ken deze methode al, maar als je veel films hebt, is dat een heel gedoe. Dan maar wachten tot die app er wel komt.
Ik neem aan dat het zelf ontwerpen van zo'n app niet tot de mogelijkheden behoort...
Groeten, Harry
Hallo harrytineke,
Ik heb geen Android Tablet, maar een iPad.
Heb je ook gekeken naar de MX Player?
"+ Ondersteunt .3gp, .avi, .divx, .f4v, .flv, .mkv, .mp4, .mpeg, .mov, .vob, .wmv, .webm en .xvid
+ Ondertitel ondersteuning: DVD, DVB, SSA, ASS, .smi, .srt, .sub, .txt, .sub, .mpl en .psb
+ Ondertitel opties: scrollen, opmaak aanpassen, meerdere ondertitels tegelijk, enz.
+ Netwerk streaming ondersteuning
+ In-video (multi)touch opties: zoomen, helderheid & volume aanpassen, vooruit & achteruit spoelen
+ Hardware decoding
+ Automatisch zoeken naar codecs
+ Extreem veel opties en instellingen
– Advertenties (of Pro upgrade kopen)."
De Pro versie kost (dacht ik) 4.60 Euro.
P.S. Wat is het toch een ellende om een bericht te kunnen versturen. BAH!!
Je zou er bijna mee ophouden.
Er is helaas iets fout gegaan... bla, bla, bla...
Doe er eens iets aan SW.
Dag Helma,
Dank voor je uitgebreide reactie. De MX-player gebruik ik al. Dat is inderdaad verreweg de beste, maar ook deze speler kan VOB-bestanden niet aan. Wellicht doet de maker daar iets aan bij de volgende update...
Overigens heb ik geen enkele moeite met het versturen van berichten, maar ik gebruik dan ook geen iPad. Zou die de oorzaak kunnen zijn?
Wat vreemd dan. Er staat in het rijtje van ondersteunde formaten toch .vob.
Maar ik geloof je direkt als je schrijft dat het niet werkt.
Dan moeten ze daar inderdaad iets aan doen.
Ik gebruik de iPad niet om berichten te versturen, maar mijn PC en heb al regelmatig de melding gehad dat er helaas iets fout is gegaan en ik het later nog maar eens moet proberen.
Ik wil echter op dat moment iets versturen; niet later :-(
Wilt u zelf een vraag stellen in de Android-Club?
Android-Club