Berichtdetails
Met Safari toont mijn Rabobank account al enige weken o.a. geen te scannen vierkant-barcode en andere plaatjes. De klantenservice van de Rabobank weet niet hoe dit op te lossen en verwijst mij naar een andere browser. Wie kent dit probleem en weet of dit op te lossen is en hoe?

Ik neem aan dat de professionals van de Rabo bank wat suggesties hebben gedaan / doorgenomen, anders dan installeer maar een andere browser. Misschien kan Safari het ook. Aan je verhaal te horen werkte het eerst wel in Safari ? Misschien kan je vaststellen wat er daarna verandert is, om het niet meer te laten werken. In afwachting van je Safari-versie een aantal universele Safari-tips bij problemen:
1. Wis je totale geschiedenis (zit onder Safari menu) > geen resultaat > 2;
2. Ga naar voorkeuren (onder zelfde menu) en naar Extenties;
3. Schakel ze allemaal uit > geen resultaat > 4;
4. Bij Voorkeuren naar Beveiliging en schakel Javascript in > geen resultaat, weer uitschakelen indien gewenst en naar 5;
5. Bij Voorkeuren/Websites links onder Plug-ins uitschakelen en testen;
Succes !

Safari is nu op 11.02, maar ikzelf heb geen Rabo account om het verder te testen.
@nnsa, bedankt voor de tips, allemaal uitgevoerd, geen resultaat.
@MaritaA, Safari versie 11.0.1(13604.3.5)
Dit is de laatste Safari versie (schermafbeelding) Ziet er naar uit dat je niet up to date bent.
Staan er geen updates klaar in de Mac App store?
Gebruik je High Sierra? (macOS 10.13)
Een adblocker geïnstalleerd in Safari?
Draait er antivirus op de achtergrond?

Huub, dat is vervelend. Om uit deze status-quo te komen zou je eerst nog je Safari naar de laatste versie kunnen updaten en als dat niet helpt kunnen overwegen (om je probleem te testen) om Firefox te installeren. Als het daarna nog niet werkt, weet je dat het niet aan jouw browsers ligt en zal RABO wellicht in beweging moeten komen.
Ik raad af om Firefox op een mac te installeren, zeer veel problemen en gezeur.
Neem dan Google chrome of beter test eerst eens een andere browser in het "ontwikkel" menu in Safari
@MaritaA; ik heb inmiddels jongste update High Sierra geïnstalleerd. Nu Safari versie 11.0.2.
Het inloggen op Rabobank internet lukt nog steeds niet.
Het lukt wel met de browsers Google Chrome en Opera. Dus ik kan vooruit.
Ik ga nu contact opnemen met de Rabobank.
Bedankt zover allemaal.
Gr. HUUB
@MaritA, @nnsa, mijn probleem is opgelost.
De oplossing: in Safari was onder het menu [Ontwikkel] de optie [Schakel afbeeldingen uit] aangevinkt. Na het weghalen van dit vinkje was alles weer paleti!
Bedankt voor jullie ondersteuning, HUUB

Huub, bedankt voor je terugkoppeling en fijn dat het toch nog is opgelost.
Mooi om te horen dat het ontwikkel-menu de oplossing bood.
Bedenk wel dat het niet gebruikt kan worden als een echte browser, het is om om te bekijken hoe iets er uit ziet of gedraagt, Ik gebruik het om websites die ik maak, per browser te bekijken. Windows browsers gaven wel eens een ander uiterlijk.
Wilt u zelf een vraag stellen in de Apple-Club?
Apple-Club