Berichtdetails
Geen idee of ik hier goed zit met mijn vraag. Ik heb een IPad en nu wil ik die aansluiten op mijn p.c. Dat is eindelijk gelukt maar als ik nu iets uit mijn p.c. op de IPad wil zetten, boeken o.a. krijg ik het bijgaande te zien. Hij staat aangesloten. Hoe en wat te doen? Bij voorbaat dank.
Henc@
Ja, daarvoor heb ik speciaal ITunes geinstalleerd, niet voor muziek.
Bedankt.
Ik kan niet aan de schermafbeelding zien dat het van iTunes is.
Hoor dit probleem vaker de laatste tijd, neem contact op met productsupport van Apple via deze link: https://getsupport.apple.com/?caller=cups&PRKEYS=
Kies daar je apparaat en vraag om gebeld te worden, vaak al binnen 2 minuten.
Voorlopig de boeken per mail naar je iPad sturen en openen met iBooks, als tussenoplossing.
Had ik ook bedacht maar ik kan Ibooks niet vinden op mijn IPad. Toch heb ik hem helemaal nieuw gekocht afgelopen zomer. Heel raar. Weer bedankt Marita.
Henc@
iBooks hoef je niet te kopen, dat is een standaard reader (app) van Apple.
Scroll op je iPad helemaal naar links, dan zie je boven in een "zoek" venster en vul dan iBooks in
Moet ie boven water komen... anders een andere eraeder uit de App store halen.
BlueFire reader is ook gratis en synchroniseert met Dropbox, als dat laatste je wat zegt, dat is dan nog makkelijker om boeken over te zetten.
Hallo Marita.
Ibooks heb ik terug en ga binnenkort eens kijken of ik nu wel de boeken van mijn desktop naar mijn IPad kan zetten. Ik ga nu eerst mantelzorgen. ( voor mijn man) Je hoort van me.
Henc@
Het is gelukt Marita.
Ik heb op mijn IPad eerst ITunes moeten downloaden en daarna kon ik IBook installeren. Ik stuur nu de boeken via de mail en open ze dan op mijn IPad. Nog bedankt, ik ben blij dat dit gelukt is. Goede zondag. Henc@
Wilt u zelf een vraag stellen in de Apple-Club?
Apple-Club