Berichtdetails
Beste forumleden
Ik kan de optie "Suggesties "niet vinden,
Gezocht op internet en oa dit gevonden > https://support.apple.com/nl-nl/HT207525
Maar als ik dit volg, vind ik de optie "Suggesties" niet; wel bv "tekst vervanging; ook handig, maar ik mis dat andere
Ik vind het handig als ik een bericht aan het typen ben, om voorbeelden van worden te krijgen; net zoals in de nokia 830
Heeft iemand en raad/tip?
Als ik verder zoek bij apple support, heb ik het vlg gevonden;
Niet op de iphone XS ?
https://www.apple.com/nl/ios/feature-availability/
“ Quicktype tst bord > voorspellende invoermethode” > www.apple.com/nl/ios/feature-availability/#quicktype-keyboard-predictive-input
Zit de optie suggestie niet op de XS?
Edit:
Bemerk de laatste tijd, dat de XS-Max wel een vorm heeft van 't geven van suggesties.
Bij het typen v.e. woord, verschijnt er vaak een blauw 'balkje' met een suggestie v.h. woord wat je wil gaan typen.
m.vr.groeten
Ceth

Hier had uw antwoord kunnen staan, tekstsuggesties zijn echter (nog) niet in het Nederlands verkrijgbaar. Daarom ontbreekt dit in het menu.
Beste nnsa
Dank voor uw reactie...
Dan had ik het toch goed; wel erg triest... zo'n duur tst... op de meeste goedkope tel. is er die optie wel...
Jammer; teleurstelling toch wel...
m.vr.groet
Ceth

Die ‘goedkope’ toestellen hebben die andere prachtige mogelijkheden van Apple weer niet...😊
Natuurlijk, u heeft gelijk, maar raar is het wel.
Er wordt ook gezegd, dat iphone zo'n intuïtief werkt, maar daar moet ik nog aan wennen; ik moet nog echt zoeken.
Ik vind het meestal wel, mbv vriend google of hier; maar dan toch..
Ik mis bv een soort " Inhoud opgave" zoals in een boek.
Dus op alfabetische volgorde van alle zaken/optie die er in een tel. te vinden is..
Ik had ook een behoorlijk boekje erbij verwacht; en niet zo'n flut papiertje ( woorden die ook in dat iphone boek staan..)
Natuurlijk, je kan alles/veel bij apple zelf vinden, maar dan nog.
Misschien komt dat doordat ik uit het 'boeken'-tijdperk kom..
Dan nog denk ik dat ik niet de enigste ben die hier zo over denk..
Komt wel goed tzt
m.vr.groet
Ceth

Ik snap wat je bedoelt, maar we leven nu bijna in 2019 en sinds Steve Jobs er niet meer is, is intuïviteit ver te zoeken. Voor de oudere generatie is het allemaal veel te complex geworden. Toch staat er meer op je iPhone dan je denkt. Zet bijvoorbeeld de handleiding eens bij Boeken.
nnsa
dank voor je uitleg; en ja; het is zoals het is.
Ik ga inderdaad een keer bij de boeken kijken; zo kom ik de winter wel goed door... :-)
Ook Nokia met de windows OS duurde een tijdje voordat ik het doorhad;
Het was mijn 1e smartphone....
En ook daarvoor kon ik hier ( andere afd.) goed terecht; nog met dank aan Dirk
m.vr.groeten
Ceth

Heeft U de online cursus van SW al gedaan ?
Starten met de iPhone (iOS 12)
Een andere tip is om de Apple handleiding die online voor iOS 12 helaas nog in het engels beschikbaar is met een handigheidje op uw iPhone te zetten: klik hier op de url en daarna op het deel-icoon boven aan het scher (vierkant symbool met pijltje). Kies in de onderste rij voor Zet op beginscherm. Hiermee maakt U een icoontje met een verwijzing naar deze website. Dit icoontje kunt U net als een app, overal op uw iPhone plaatsen. Dit werkt ook bij andere websites.
Hallo nnsa
Met de cursus van SW ben ik aan begonnen;
Tech. engels is niet echt mijn ding; ik red mij ermee, maar dat schiet op die manier van leren niet echt op
Uw tip om een website op de iPhone te zetten neem ik in dank aan; de moeite waard om dat eens uit te proberen
m.vr.groet
Ceth

De NL vertaling zal binnenkort wel verschijnen. Je kunt ook de langer op de markt zijnde iPhone X of iOS12 kiezen.
Wilt u zelf een vraag stellen in de Apple-Club?
Apple-Club