Berichtdetails
Een nieuwe IPAD ( 2019 WIFI 32GB) werkt prima maar ik krijg Facebook niet aan de praat. Facebook vraagt steeds weer om een andere account. Steeds weer en nieuw wachtwoord nodig. Facebook werkt nog op de oude IPAD.
Ik klik op app facebook, foto komt in beeld, klik op foto,
Onderin een tandwieltje "Aanmelden bij ander account:
Registreren bij Facebook. Ik klik op het fotootje.
Voer wachtwoord in om te bevestigen, er wordt om een wachtwoord aangevraagd. Klik op wachtwoord vergeten Dit plaatje vele malen op nieuwe vraagt om nieuw wachtwoord (onjuist!) Ja facebook aangemaakt worden. werkt, maar moet wel eerst weer en nieuw wachtwoord.
Er is een verschil tussen aanmelden en registreren. Geregistreerd ben je al d.w.z. Facebook kent je. Aanmelden moet misschien eenmalig nog gebeuren maar als Facebook je foto laat zien, dan ben je toch al aangemeld?
Facebook kan zonder meer op meerdere apparaten tegelijk worden gebruikt.
Bedankt voor de reacties.
Neen, op de nieuwe IPAD heeft niet hetzelfde Apple ID..
De volhouder lukt, hij doet het met opnieuw weer een nieuw WW.
Ik moet nu wel iedere keer het WW-invoeren, kan dat ook anders?
Ik ben erg verbaasd dat u een heel ander Apple id hebt op de nieuwe iPad.
Waarom, nu synchroniseert niets met wat op de oude iPad staat en vermoedelijk ook de oorzaak van de Facebook problemen.
Wilt u zelf een vraag stellen in de Apple-Club?
Apple-Club