Berichtdetails
Dit heb ik precies zo gedaan als de vorige keer via e-mail en daarna kon ik ze zo in de Ibook zetten. dit kan nu ook wel maar dan zie ik alleen het omslag maar het boek is niet te lezen. Ze komen al via de e-mail verkeerd binnen op de Ipad, op de PC komen ze wel goed binnen met epub, deze kan ik wel openen op de Ipad komt er een pictogram van Ibook en deze kan ik niet openen. hoe kan dit. Ik vind het moeilijk uit te leggen maar ik hoop dat jullie het snappen. Groetjes Tiny
Of
Heb je ze gekregen van iemand, dus via iemand gedownload, als dat het geval is, zit je met een DRM (Digital Rights Management) en Apple is heel moeilijk daarover ( wel terecht, vind ik), dus je krijgt ze eigenlijk niet meer op je iPad gedownload.
Dat het wel op de Windows pc wordt geladen, kan hier dus door komen. Openen ze op de Pc in een reader, zoals b.v. Bluefire of Calibre?
Heb je ze wel via de iTunes store, doe dan het volgende:
Open iBooks
Klik op winkel
Klik onderin rechts op aankopen
Zie je daar boeken met wolkjes, dan zijn dat verwijderde boeken, op klikken en ze downloaden weer. (Big Brother is watching you, oftewel Apple weet alles van je!)
Lees dit eens Tiny, misschien wordt het iets duidelijker.
Als je de bluefire reader download uit de App store, wie weet?
Of dit
calibre
Dit gebruik ik om de drm eraf te halen, alleen toegestaan in huiselijke kring.
Enorm veel mogelijkheden. Voor op de pc en van daaruit op de iPad of mijn e reader.
Wilt u zelf een vraag stellen in de Apple-Club?
Apple-Club