Berichtdetails
Heeft iemand enig idee waar de in de figuur gedeelde verbindingen vandaan komen, nog beter hoe kom ik er vanaf?
groet Chris
Chris, in eerste instantie had ik een naar mijn mening oplossing gegeven - ik heb hetzelfde sinds Yosemite- maar alles werkt en heb het maar gelaten voor wat het was.
Ik heb van alles geprobeerd om het weg te krijgen, lukte niet en heb Apple gebeld. Dit is wat we gedaan hebben.
Zet je mac uit
Sluit alle apparatuur verbonden af (apple tv, timecapsule haal die cd drive eraf etc. en afsluiten is niet genoeg ook alle kabels eruit)Gebruik je geen wifi, ook de ethernetkabel eruit.
Trek het stekker uit je modem voor ruim een minuut.
Stekker weer in modem
Dan je mac weer opstarten
Zijn nu al die macs die onder "gedeeld" staan weg? (bij mij toen wel)
Ik zag vervolgens onder apparaten nog wel een getal achter mijn macbook en dat kan je weghalen door naar systeemvoorkeuren > delen> slotje openen en bovenin het getal deleten, slotje dicht en weg is het.
Ben zeer benieuwd.
Dank voor je reactie.
Maar bij mij lukt het niet op de manier zoals je beschrijft. Het is op zich niet erg volgens mij, maar het is raar als je die verbindingen zomaar van iets kado krijgt. Ik laat het maar zo even, misschien komt er binnenkort weer een update die een en ander recht breit.
Groeten Chris
Wilt u zelf een vraag stellen in de Apple-Club?
Apple-Club