Berichtdetails
Sinds lang gebruik ik Eset. Na een laatste update opent de bank in een aparte beveiligde browser. Dat is bij Bing geen probleem. Bij Firefox komt een Eset pagina (Kan niet doorsturen etc.). De instructie die daar staat om het probleem op te lossen werkt niet. Heb de instellingen van Firefox ook gecontroleerd, maar kan daar niets ontdekken. Wat kan hier de oorzaak van zijn en wie weet raad?
Met Bing wordt waarschijnlijk Edge bedoeld (Bing is een zoekmachine zoals Google dat ook is, Edge is een webbrowser zoals Firefox dat ook is).
Is aan te geven welke bank het betreft, dan is er te zoeken op internet. Het kan een probleem zijn tussen Eset en de bank, maar ook het gevolg van een instelling in Firefox.
Het is inderdaad Edge. De bank is ING. Ik denk dat het Firefox is maar kan niet vinden welke instelling ik zou moeten veranderen. Heb ook op internet gekeken maar kom daar ook niet veel verder.
Zet Eset eens helemaal uit. De beveiliging van Windows, Defender, wordt dan automatisch geactiveerd.
wat gebeurd er dan?
1. Je zegt "Na een laatste update". Van wat?
2. "De bank opent in een aparte beveiligde browser". Zelf open ik Firefox en klik in de balk op de snelkoppeling van de ING. Deze opent dan met:"https://www.ing.nl/"
Is dit bij jouw anders?
Na een update van Eset. Als ik ING open komt een beveiligde browser van Eset. via Firefox.
Aha, dan is ING óf Firefox daar waarschijnlijk nog niet klaar voor.
Het Eset verhaal vind ik hier terug.
Mijn persoonlijke mening is dat deze Eset functie overdreven is, Firefox en de andere webbrowsers beveiligen zelf ook prima.
Overigens: is bekend dat bankieren via de app op smartphone of tablet de veiligste manier is?
OK, dan kan ik of Eset uitschakelen of via een omweg Eset wel gebruiken, of een andere browser gebruiken.
Afhankelijk van de situatie gebruik ik de app of de pc.
In ieder geval hartelijk dank voor de informatie en moeite.
Met groet.
Volgens mijn bescheiden mening is het gebruik van Eset volkomen overbodig nu Defender van W'10 een enorme verbetering heeft ondergaan. Bovendien, ook al is Defender uitgeschakeld als je Eset gebruikt, kunnen beiden programma's in konflikt komen zoals ik zelf heb gemerkt. Ik heb mijn aparte virusprogramma van de desktop afgehaald en zie, alle problemen opgelost. Twee dezelfde programma's is niet goed.
Wilt u zelf een vraag stellen in de Computeronderhoud-Club?
Computeronderhoud-Club