Berichtdetails
Hallo helpers,
Werk met IE11, Windows 7 en WLM
Sinds vorige week heb ik een nieuwe PC. Nu blijkt dat er het e.e.a. veranderd is o.a dat, als ik een website bezoek, de schermpjes van die website niet het volledige scherm op mijn PC geven. Kleiner dus. Nu kan ik wel rechtsboven op het vierkantje klikken, en dan wordt het een volledig vullend scherm. Dat vind ik niet prettig. Hoe kan ik op mijn PC vastleggen dat ik altijd, van iedere website, een volledig scherm krijg?
Graag een reactie.
Vr.gr. Klaartje
Menu Bestand en dan Afsluiten onder het ingedrukt houden van de Control toets. Werkt ook met Controltoets + rode kruisje.
Jan
Oké, probeer het dan eens met de linker Shifttoets.... wil ook wel eens werken.
Jan
Ook dit werkt niet. Zou je het misschien iets uitgebreider kunnen vertellen. Mischien doe ik het niet goed of begrijp ik het niet.
Ik neem aan dat ik naar de desbetreffende website moet?
Groet Klaartje
Sommige software bewaart de instellingen alleen, wanneer via Bestand > Afsluiten wordt afgesloten en niet bij klikken op het kruisje.
Je klikt met rechts op de snelkoppeling van IE en kiest "Eigenschappen" en dan kies je bij "Uitvoeren" Gemaximalisserd venster.
Niek
Het is treurig met mij gesteld want ik vind geen snelkoppeling van IE.
Komt dat omdat ik met Google werk?
Hoe nu verder?
Vr.gr.
Je stelt in het openings bericht dat je IE 11 gebruikt als browser.
"Google" als browser bestaat niet. Google Chrome wel. Maar die heeft vast ook een snelkoppeling waar je met rechts op kunt klikken.
Niek
Wilt u zelf een vraag stellen in de Computeronderhoud-Club?
Computeronderhoud-Club