Berichtdetails
Hallo allemaal,
mijn Post Vak In loopt vol met niet verwijderde emails, is er een manier of instelling
die na een in te stellen tijd de mails automatisch verwijdert?
Ik gebruik Windows Live mail op Windows home 7
gr JTR
Nee, dat kan niet, gebruikers bepalen zelf of en waneer een email verwijderd moet. ( gelukkig maar...) Het handigste is bij elke ontvangen email je , na lezing, af te vragen of bewaren enige zin heeft. Zelf verwijderen is toch niet zo moeilijk? En niet laten oplopen, trouwens dat Postvak In raakt echt nooit vol. Hoogstens dat bij de Provider als bewaren van een kopie van berichten op de server ingesteld is !! (en die instelling is uit te vinken bij de eigenschappen van het account)
En zit het eenmaal in de map verwijderde berichten dan is die met 1 klik te legen...
Ruud
Nog als aanvulling.
Het gaat dan om het tabblad Geavanceerd van het account.
Geen vinkje=rode pijl
Wel vinkje=groene pijl.
Zie plaatje in bijlage. (vinkje bij groene pijl is eigenlijk niet van belang als dat andere er maar niet staat. Tenzij het wel de bedoeling is natuurlijk....)
Ruud
Als je de mailtjes in WLM even sorteert op bijv. "afzender" door bovenin op die kolom te klikken, wordt het wat overzichtelijker.
Zie je dan een rijtje (bijvoorbeeld) "Hema" mailtjes staan. Dan klik je met links de bovenste aan. Drukt daarna de SHIFT toets in (vasthouden) en klik het onderste Hema mailtje aan. Dan zijn alle Hema mailtjes geselecteerd en klik je met rechts in het selectie gebied en kiest "verwijderen"
Op die manier gaat het verwijderen wat sneller.
De Hema is als voorbeeld genomen, maar bijv, Groupon is ook zo'n "spam" bedrijf.
Na afloop klik je weer op de kolom "datum" en staan ze weer keurig op datum.
Niek
Hallo,
bedankt voor de reacties, maar als ik rechts boven bij mijn
email account probeer te komen vraagt Microsoft allerlei
beveiligings opties, en wil daarna een code sturen naar een
verlopen email account..,geen code om verder te komen
Kom daar dus niet mee verder om zo de instellingen van
mijn account te wijzigen.
Weet iemand raad om het verlopen email adres daar te wijzigen
gr JTR
Dit is een heel ander probleem, dan de eerste vraag.
Begrijp ik goed dat u het wachtwoord kwijt bent van uw e-mail account bij Microsoft?
Niek
Waarschijnlijk begrijpen we het niet helemaal, om dat tabblad Geavanceerd (waar mogelijk iets aangepast moet worden) te bereiken is geen wachtwoord voor nodig.
Open het email programma en klik bovenin op Extra (plaatje 1)
Klik dan op Accounts in het verschenen menu (plaatje 2)
Klik het eigen account aan en dan op Eigenschappen (plaatje 3)
Dan komt tabblad Algemeen in beeld en is Geavanceerd aan te klikken (plaatje 4)
De plaatjes 3 en 4 zijn , om het in 1 bijlage te krijgen, verkleind!
Betere leesbaarheid is te bereiken door het zoom niveau (rechtsonder in beeld even op een hoger getal te zetten)
Zo zou het toch moeten lukken, tenminste, als het inderdaad gaat om het bewaren van kopie berichten bij de server uit te schakelen.
Bij dit alles ervan uitgaande dat het inderdaad gaat om Windows Live Mail versie 2009 en niet om een Microsoft account want dat is heel wat anders.
Ruud
Ter voorkoming van misverstand en langs elkaar heen praten:
ik ga /ging er vanuit dat het om DIT email programma gaat.
Plaatje toont de volledige kop van Windows Live Mail versie 2009
Ruud
NOG een aanvulling.
Je moet dus beslist NIET op dat Aanmelden rechtsboven klikken! Daar heb je niets te zoeken.
Dan kom je niet waar je zijn moet. (zie plaatje, heb dat dus wel even gedaan maar kan daar niets mee, niet doen dus)
Extra aanklikken zoals in mijn plaatje 1 in eerder bericht.
Ruud
Hallo,
door mijn stommitiet haal ik alles door elkaar, sorry sorry sorry
. Tevens heb ik een Hotmail account, agenda gesynchroniseerd met mijn Ifoon,werkt prima bij beide.Maar het bij het inloggen op Hotmail gaat Microsoft vragen om een code naar een oud, niet meer aktief emailadres te sturen.Dit is gekomen omdat mijn suster probeerde in te loggen bij mij op haar Hotmait account in Canada.Lukte niet en nadien vraagt ie ter verificatie een code te sturen,naar dat ver-ouderde email adres.Na een mnd stuurt M iets naar mn Ifoon,mischien kan ik dan het vervelende adres wijzigen.I hope so
vgr JTR, (Hotmail gebruik ik op mn Sg tablet)
Beste JTR:
Je gebruikt niet WLM? Wat dan?
Chello is toch een provider ?
Maar als het zo lukt, prima, wij (ik in ieder geval) begrijpen er niet het fijne van maar dat hindert niet...
Succes verder !
Ruud
Probeer deze eens.
Al snap ik nog steeds niets van de vraag waar je dit onderwerp mee startte en waar we nu mee bezig zijn.
Niek
@Ruud
Ik lees 2 aanvullingen op 1 bericht. Dat houdt in dat er 2 extra mailtjes worden verzonden, naar diegene die meewerken aan een oplossing.
Je weet toch dat je ook je eerste post kunt aanvullen, door op het vinkje rechts boven in het bericht te klikken.
Niek
Hallo,
ik heb t nodeloos moeilijk gemaakt met 2 door elkaar lopende vragen,éen over verwijderen emails en éen over beveiliging Hotmail.
Ik dank jullie voor de inzet/belangstelling: stop met de eerste vraag, en ik ga door met het lezen v d aanwijzing van Niek over beveiliging. En hoef daar ook geen verdere hulp/aanwijzing meer mee,bedankt allebei en stop. Zal nog een poosje m'n best doen, (éen dwaas kan meer vragen dan 10 wijzen kunnen antwoorden,) vrg JTR
@Niek
2 aanvullingen op 1 bericht, ja!
Weet jij dan een manier om een aanvullende bijlage (screenshot) BIJ een vorig bericht te plakken?
Ik heb die manier nog niet ontdekt, dat is ook mijn bezwaar tegen de software kwaliteit van de Clubs, er kan maar 1 plaatje per bericht volgens mij.
Houd me aanbevolen voor een betere oplossing...
Ruud
@Ruud: Niet over nagedacht.
Zelf werk ik lang niet meer met plaatjes. (Ik zou niet eens weten hoe ik ze hier moet plaatsen.
Sinds het gemakkelijker is gemaakt om een link te plaatsen maak ik daar gebruik van.
Niek
@Niek
Eigen plaatjes (screenshots) om iets te verduidelijken vang je niet met een link.
Er is nog een bezwaar aan het wijzigen van een eerder geplaatst bericht.
Dat wordt namelijk niet meer teruggelezen! Dat schrijf je dus deels voor de kat zijn jeweetwel..
En er wordt al vaak over het een en ander heen gelezen, dat maakt het nog onoverzichtelijker.
Dan maar een emailtje extra, wissen is snel gedaan....
Ruud
Ik werk voor afbeeldingen wel eens met tinipic besef ik nu.
Je upload het daar even en je plaatst de link er naar toe.
Of gewijzigde berichten niet gelezen worden weet ik niet.
Niek
Wilt u zelf een vraag stellen in de Computeronderhoud-Club?
Computeronderhoud-Club