Berichtdetails
Met Windows 10 Windows Live Mail e-mail geexporteerd naar externe harde schijf.
Als je dan daarop wil openen dan gaat dat in outlook en dan moet je een e-mail account
configureren. Weet iemand of je dit moet doen?
Doe ik de externe harddisk in mijn oude laptop met Windows 7 dan werkt het als vanouds.
Ik denk dat de W10 computer zodanig is ingesteld dat outlook het het standaard e-mailprogramma is. Niet slecht want outlook is beter dan WLM, maar als het WLM moet zijn dan moet de instelling worden gewijzigd. Óf outlook optuigen natuurlijk.
Ik kan op dit moment even zien zien hoe je het standaard mailprogramma wijzigt maar het antwoord komt wel.
En ... excuus als ik het te vaak zeg ... bij IMAP is het maken van een backup niet meer noodzakelijk (mag wel hoeft niet).
Ga via deze weg:
Configuratiescherm\Programma's\Standaardprogramma’s\Standaardprogramma’s instellen
Klik daar links in de lijst op Windows live mail en klik onderdaan op "Als standaard programma instellen".
Is WLM wel geinstalleerd op de W10 machine?
Doe dat anders eerst via deze link.
Niek

Kijk eens in 't configuratiescherm- Programma's- Een bestandstype altijd met een specifiek programma openen. Kies voor .eml Windows Live Mail.
Heren,
Hartelijk dank voor jullie reacties.
WLM als standaardprogramma in windows 10 ingesteld en het werkt weer perfect.
gr.
Engeland(Ad)
Wilt u zelf een vraag stellen in de E-mail-Club?
E-mail-Club