Berichtdetails
Hallo,
In Windows Live Mail kon ik gemakkelijk via "contactpersonen" "bestand" en "afdrukken" een lijst printen van de contactpersonen. In de apps "mail/personen" van Windows 10 zie ik geen mogelijkheid om zo'n lijst te printen. De vraag is hoe dat moet.
Groet, John
Als u inlogt via www.outlook.com met uw gegevens, kiest u linksboven voor het vierkantje met 9 blokjes. Daar kiest u "Personen".
In het verschenen scherm, kies je bovenin voor "beheren" en daarvan kies je "Exporteren voor Outlook.com en andere services"
Ze worden dan als .csv bestand geëxporteerd naar een door u gekozen lokatie op de harde schijf.
Dit bestand kunt u openen met o.a. Excel en van daaruit kunt u uw contacten printen.
Niek
Hallo Niekie,
Bedankt voor de snelle reactie. Ik heb het al uitgeprobeerd en het werkt uitstekend. Het is wel zo dat de .csv-bestanden geëxporteerd worden naar de map "downloads". Van daar kun je ze dan gemakkelijk naar een andere map overbrengen.
Hartelijke groet,
John
Wilt u zelf een vraag stellen in de E-mail-Club?
E-mail-Club