Berichtdetails
Enige tijd geleden heb ik WLM verlaten en gekozen voor de app Mail in Windows 10.
Ik kan er best mee overweg echter de mappenstructuur vind ik niet echt ideaal temeer omdat ik nogal wat eigen mappen maak.
Om eens verder te kijken heb ik Thunderbird geinstalleerd zonder een emailadres in te brengen.
Ik wil nl. eerst de mappenstructuur bekijken alvorens over te gaan. Echter deze kan ik niet tevoorschijn halen!!
Doe ik iets verkeerd of moet je toch eerst een emailadres ingebracht hebben om bij de mappen te komen?
Volgens mij komen de mappen pas naar voren als je een account hebt aangemaakt. Als het niet bevalt kun je het toch zo weer weghalen.
Henk
Ik vermoed inderdaad, dat je eerst een account moet aanmaken, waarna je daaraan submappen kunt hangen.
Als je Imap gebruikt zijn de mappen die er al bestaan in het account na synchronisatie gelijk zichtbaar.
Niek
de basis van het gebruikte mail programma, zoals hierboven henkw gmail, komt over en dan kun je daar bijna alles in veranderen naar eigen wens
Bedankt voor de reacties. Ik heb een account aangemaakt en ik kreeg vervolgens de info die ik wenste.
Dat is de grap met IMAP, het werkt met elk mailprogramma en je kunt ze zonder verlies wisselen en door elkaar gebruiken, omdat alles ook in de cloud staat.
Hallo clubleden, toch nog even een toevoeging aan dit item. Na het installeren van Thunderbird en wat zoekwerk op internet blijkt het volgende: Thunderbird kan met het installeren van de add-on "TZPush" wel gebruik maken van en synchroniseren met de Outlook/Live/Hotmail contactpersonen die in de cloud staan. Wel moeten de juiste configuratie-instellingen in deze add-on worden ingevuld om contact te maken met de microsoft-server. Let op: Het gaat dus alleen om de contactpersonen en niet de "Outlook"agenda.
Ik heb dit getest en bij mij werkt het.
Groet, Reind
@Reind, geldt dit ook voor 2 pc met Thunderbird onderling?
Henk
Wilt u zelf een vraag stellen in de E-mail-Club?
E-mail-Club