Berichtdetails
Hallo,
In windows 10 heb ik de fotoviewer van Picasa als standaardviewer ingesteld. Wanneer ik nu een fotobestand (jpg) open wordt de foto geopend met het programma "foto's" van Windows 10. Wanneer ikdaarna terug ga naar de configuratievan de fotoviewer van Picasa blijken de vinkjes bij verschillende fotobestandenverdwenen te zijn waardoor bijv. jpg bestanden niet meer met de picasa viewer geopend worden. Is er een mogelijkheid om de picasa fotoviewer als standaardviewer in te stellen zonder het windows 10 programma "foto's" te verwijderen?
Groet van John
Ik weet niet of het mogelijk is Picasa als standaard in te stellen, maar proberen kan altijd. (Ik gebruik het zelf niet nl)
Ga via deze weg: Configuratiescherm\Programma's\Standaardprogramma’s\Standaardprogramma’s instellen
Wacht even tot de lijst met programma's compleet is en kijk of daar Picasa (Eigenlijk een app denk ik) tussen staat.
Zo ja, klik het 1 keer aan en klik dat onderaan: Als standaard programma instellen".
Ik lees net dat dat kan op de Google site.
Als dat niet werkt, kan het misschien helpen om de laatste versie van picasa op te halen bij Google. Hier dus. (wel eerst de oude versie de-installeren, via het configuratiescherm > programma verwijderen.
Niek
Hallo Niekie,
De eerste suggestie heeft uitstekend gewerkt. Alle foto's worden nu met de Picasa viewer geopend en dat is handig, want dan kun je direct doorklikken wanneer de foto bewerkt moet worden!
Bedankt en hartelijke groet van John
Wilt u zelf een vraag stellen in de Fotografie-Club?
Fotografie-Club