Berichtdetails

Rotterdam viert 75 jaar wederopbouw met vele activiteiten. Eén daarvan is een trap van 160 treden aan de voorkant van het Groot Handels Gebouw aan het stationsplein.

De trap is geplaatst op bouwsteigers

De trap is geplaatst op bouwsteigers

Ik zou als aanvulling op mijn bericht nog een foto willen plaatsen. maar dat lukt me niet in een reactie terwijl er toch onderaan "bijlage toevoegen" is vermeld. Hoe doe ik dat?
Het lijkt toch gelukt?
Er kan maar 1 bijlage per bericht toegevoegd worden.
Dus als u een nieuw bericht plaatst hier kunt u weer een bijlage toevoegen.
Het is wel zo, dat op dit moment er een probleem is met de website van Seniorweb.
Nadat je een bericht hebt gemaakt en op "plaatsen" hebt geklikt, zie het bericht niet direct. Je moet dat eerst even de pagina vernieuwen.
Niek
Hallo Eroktame,
Daar zou ik nog wel eens op willen, hoe lang blijft deze trap staan?
Groetjes.
De trap is de bedoeling dat die tot 12 juni 2016 blijft staan
Dit zie als je boven ben
Groet HenkZ
Dit uitzicht valt mij iets tegen (zo te zien). Nu moet je natuurlijk nemen dat de omliggende gebouwen ook allemaal zeer hoog zijn.
Als je boven ben is er een loop route op groothandels gebouw
Deze misschien meer uitzicht

Over de plaatsing was ik inderdaad te vroeg met mijn reactie. Dat weet ik dan ook weer. Ik heb het 2 keer geprobeerd vandaar dat er nu 2 dezelfde foto's op staan.
Ik heb in dit gebouw 40 jaar gewerkt weliswaar niet aan de voorkant maar wel in de bioscoop Kriterion geweest. Daar draait nu ook een film over de wederopbouw.
Wilt u zelf een vraag stellen in de Fotografie-Club?
Fotografie-Club