Berichtdetails
De Brownie Six 20 ''With flash contacts'', een limited edition van Kodak (Dit type van medio 1953 - 1957, de brownie werd al va. ca.1900 op de markt gebracht). (Datums zijn aangepast, zie reacties)
Werkt nog steeds (als je er een filmpje in zet), of de digitale collega's het ook zo lang uithouden dat moeten we maar afwachten..... als het ons lukt? Harry
Weet niet of hij goed overkomt, maar hier heb ik vroeger ook mee gewerkt. 😁
Leo
Klopt de datum van die Brownie Six 20 model E wel? Ik zie op deze website dat hij is geproduceerd tussen 1953 en 1957.
Evengoed leuk, zo'n oud boxje.
Huidige camera's gaan bij lange na niet zo lang mee maar de fotokwaliteit is wel veel beter geworden.
Antw. op reactie van Dirk,
In een boek, wat ik heb over klassieke camera's stond vermeld wat ik nu beschreven heb.
Dus houd ik me daar maar aan, wellicht klopt het verhaal van je site. Bedankt voor het zoek werk. Harry
Ja vreemd is dat.
Weet niet meer precies wanneer ik hem had, In ieder geval ergens na '48.
Heb er, dacht ik, niet echt veel foto's mee gemaakt Ben daarna nog een tijdje met polaroid aan het stoeien geweest, maar dacht dat ik in '57 al met een Nikon werkte.
Leo
Leo, jouw camera heeft andere strepen en is van 1947. Zie deze website. Er staat 2x een model E, die van 1953 en van 1947. Er zijn meer Browniemodellen geweest dan model E.
Ik zag ook link wikipedia.
Leuk is ook dit overzicht.
Tja, welke bron is de juiste? Ik weet het niet.
Wilt u zelf een vraag stellen in de Fotografie-Club?
Fotografie-Club