Berichtdetails
Klinkt vreemd.
Misschien wordt bedoeld de popups met reclame?
Ook bij de Nos. heb je dat.
Die raak je niet kwijt, is een inkomstenbron.....(voor hen dan...)
Of gaat het ergens anders over, dan even helder aangeven wat de bedoeling is, dat maakt het ook mogelijk te antwoorden.
Ruud
Verder zal een scan met de Emsisoft Emergency Kit scanner ook wel helpen. Die kan je hier vinden.
Downloaden, uit laten pakken, laten updaten, op 2 vragen ja klikken en een diepe scan doen. Alles wat gevonden wordt kan je verwijderen.
Had deze week nog een pc in huis met 940 met Malware besmette bestanden.
Niek
Maar je hoeft daar niet op te klikken , links laten liggen...
Ruud
Die Nos.nl website heeft op een andere moment een andere advertentie, ABP houdt het niet weg.
Ruud
De Winzip waar het hier over gaat is de zuiverste Malware die er bestaat. Zeer hinderlijk in gedrag en smijtend met ongewenste popups. Snel verwijderen die handel. Je vindt hem terug bij "te verwijderen programma's" link . En lees anders dit verhaal even door link
Malwarebytes, maar ook Emsisoft moeten dat ding vinden bij een diepe scan.
Niek
(staat er boven....)
Trouwens ook SeniorWeb doet hier aan mee.
De advertenties zijn wisselend, een uur later weer een andere en er valt ook weinig te verwijderen wat niet geïnstalleerd is....
Ruud
Waarom zie ik zulke popups (het zijn geen advertenties) nooit, op geen enkele website.
En natuurlijk komt met de popup ook het woord "advertentie" mee, om het zo te doen lijken.
Niek
Dat WinZip grote troep is weet ik ook wel. Maar wat niet geïnstalleerd is valt ook niet te verwijderen.
Dat is één.
Maar op de Nos website komen steeds andere advertenties te staan in HUN ruimte, dat zijn volgens mij toch geen popups !?
Nos krijgt hiervoor betaald, net als SeniorWeb trouwens met , ook wisselende advertenties op de homepage.
Of zijn dat ook popups? Denk het niet
Ruud
En als ik AB+ uitschakel zie ik één simpel stilstaand advertentietje van "Plus Magazine"een partner van Seniorenweb"
Dus doe een diepe scan met de Emsisoft Emergency scanner en verwijder alles wat het vindt
En kijk ook eens bij de invoegtoepassingen van je browser.
Niek
Het plaatje hierbij is een screenshot van de homepage van SeniorWeb. Dat zijn dus geen popups maar (betaalde) links naar websites, advertenties dus, zoals er ook bijstaat.
Het staat wel stil ja, maar is dus aanklikbaar, een "link" net als bij Nos.nl. trouwens, ook die staat stil en is aanklikbaar van wisselende adverteerders.
Natuurlijk heb ik popups uitgeschakeld bij IE en Chrome maar dat helpt niet als de websites zelf ze plaatsen ( en er voor betaald worden)
Is m.i. niet aan te ontkomen maar aanklikken hoeft niet dus hinderen doet het eigenlijk niet.
Op de Clubs pagina waar ik nu zit staat een advertentie van de nieuwe Mokka ( een auto van Opel) SW doet dus goed mee!
Ruud
Met screenshots van:
deze pagina van Clubs , Laatste berichten ,met "Mokka" advertentie" (bewegend!) de geïnstalleerde ABP en de IE instelling voor popups.
Ruud
Niek
En dat is dus met Adblock uitgeschakeld
Zo krijgt u een gratis hoortoestel
Beleef de 50PlusBeurs alvanaf € 5,-
Digitale fietsroutegidsen: word nu abonnee!
En absoluut geen plaatjes.
En dat is in Firefox in de basis instellingen.
Niek
Je hebt gelijk!
Bij mij stond onder de Invoegtoepassingen het een en ander UITGESCHAKELD. (ook ABP)
Hoe dat gekomen is ? Geen idee, maar nu wel ingeschakeld en bij Nos.nl geen advertentie.
De popups instelling van IE werkt daar dus niet tegen, ABP wel.
Ruud
Wilt u zelf een vraag stellen in de Internet-Club?
Internet-Club