Berichtdetails
Helaas zijn de 'gadgets' van W'7 met de introduktie van W'10 verdwenen en had ik altijd de 'stationsklok' op de monitor staan met 20% doorzicht, wél aanwezig maar niet storend.
Is er een mogelijkheid om weer een klein klokje op het bureaublad te zetten? Zelf heb ik nogniets kunnen vinden.
Rechts onder is er een klok overigens, maar die zal bekend zijn.
En de Gadgets zijn verdwenen uit veiligheid overwegingen, dus misschien niet raadzaam om er dan toch aan te beginnen.
Lees anders even hier.
Ik kan zo snel ook geen echt betrouwbare site vinden die ze nog aanbiedt.
Niek
Ook is het bij mij bekend, dat er geen Gadgets meer zullen komen.
Wanneer ik mijn pc aanzet, heb ik de klok en kalender toch nog in beeld.
Ook met mijn laptop. Is het er een keer niet bij.? Dan weer wel of niet met het opnieuw opstarten. Heel wisselend, met Windows-7.
Ja Niek, dat wist ik vanwege de veiligheiden misschien moet ik het er maar mee doen maar ik was echt verknocht aan dat klokje dat je ook doorzichtig kon maken.
Ik heb nog een zoektocht gemaakt op Bingonder meerdere zoektermen maar nog steeds niets, jammer maar helaas.
Ik tik bij Google " gadgets windows 10" in en krijg 51.300.000 hits.
Maar deze lijkt mij het minst onbetrouwbaar.
Niek
8GadgetPack - Download
Deze pagina is gedateerd 8 dec 2015. Auteur is Helmut Buhler.
Gebruik natuurlijk op eigen risico. Ik gebruik hem vanaf juli in W10.
Tot op dit moment nog geen problemen gehad, Computer beveiligd met
Kaspersky.
Roelof
Ik kreeg Niekie's suggestie niet gedownload maar die van Roelof wél. Ik heb mijn klokje terug en nog veel meer.
Luitjes bedankt !!!!
Wilt u zelf een vraag stellen in de Windows-Club?
Windows-Club