Berichtdetails
werk met Windows7, IE11 en WLM
Beste mee denkers,
Hoe kan ik de venters aanpassen die kleiner zijn dan het beeldscherm? Ik kan er mee slepen tot ze net zo groot zijn als het beeldscherm. Maar als ik het op nieuw opstart is dat venster weer net zo klein als het was.
Wie weet raad?
Klaartje
In de rechter bovenhoek zie je een kruisje, 1 of 2 vierkantjes en een plat streepje.
Met die middelste stel je het scherm in op maximaal. Als je het scherm dan afsluit, zou hij ook "maximaal" moeten terug keren, als Windows verder in basis instellingen staat.
Niek
Hallo Niek,
Ik heb gedaan wat je zei. Als ik op dat vierkantje klik (wat ik al eerder heb gedaan), dan wordt het venter groter. Sluit ik het echter af en start ik het weer op, dan is het weer net zo klein.
Wat bedoel je met "als Windows in basis instellingen staat". Waar kan ik dat vinden?
Groet Klaartje
Als ik een scherm kleiner maak en ik sluit af met het kruisje rechtsboven, dan komt het bij openen ook klein terug.
Maak ik het maximaal en ik sluit met het kruisje af, dan komt het bij weer openen groot terug.
Met basis instellingen bedoel ik alle map instellingen binnen de verkenner.
Bij W7 vindt je die links boven in het menu "Organiseren" in de verkenner. (map en zoek opties o.i.d.)
Niek
Wil je het scherm blijvend groot hebben gebruik dan autosizer
zie bijlage
Wilt u zelf een vraag stellen in de Windows-Club?
Windows-Club