Pinterest nadert de half miljard gebruikers
Pint u weleens een lekker recept of een mooie foto? Het platform Pinterest doet het goed, er zijn nu zo’n 459 miljoen maandelijkse gebruikers.
Pinterest is een digitaal prikbord. Gebruikers maken borden aan met een bepaald onderwerp, en ‘pinnen’ daar artikelen, foto’s en websites op. Bijvoorbeeld om inspiratie op te doen voor een vakantie, een creatief project of als hulp bij met maken van de de planning voor het kerstdiner.
Coronacrisis
In 2020 heeft Pinterest het goed gedaan. In het hele jaar zijn er zo’n 100 miljoen maandelijkse gebruikers bijgekomen. Vanwege de coronacrisis zijn veel mensen iets aan het huis gaan doen, en daar is op Pinterest van alles over te vinden.
Wilt u meer weten over Pinterest of het zelf ook uitproberen? Lees dan het artikel ‘Basis van Pinterest’.
SeniorWeb op Pinterest
Ook SeniorWeb is op Pinterest te vinden! Bekijk de pins en borden op ons account.
Bekijk al het nieuws