Leslocatie: Bibliotheek Breda Zuid
Online veiligheid en privacy-maand
Online veiligheid is belangrijk en wordt steeds belangrijker. Aan de ene kant omdat je steeds meer zaken digitaal en online moet regelen. Aan de andere kant omdat internetcriminelen steeds beter worden in het vinden van je gegevens.
Bij Seniorweb is maart de maand van online veiligheid en privacy. Op hun website wordt uitgelegd wat je zelf kunt doen aan het beveiligen van je computer, tablet of smartphone, maar geven we ook hulp en advies.
Kijk eens op: seniorweb.nl/online-veiligheid-en-privacy Hier staat een verzameling van artikelen en tips. Ook wordt er in de maand maart een quiz over online veiligheid en privacy gegeven, dus houd de website van Seniorweb in de gaten.
Ook biedt Seniorweb de onlinecursus 'Veilig en bewust online' aan. Deze cursus gaat over het veilig inrichten van een apparaat en verstandig online surfen. Deze cursus kun je alleen volgen als je lid bent van Seniorweb.
Nog geen lid van Seniorweb?
Stuur dan een mail naar info@taalhuisbreda.nl of bel naar 06-52813807.
Algemene informatie
Nieuwe Veste is een leercentrum. U kunt terecht bij de locatie bibliotheek Nieuwe Veste voor verschillende cursussen, inloop, PC hulp en lezingen. Zie "aanbod" voor het actuele aanbod.
Helaas, tijdens de Corona-crisis, zijn de les locaties gesloten.
Zodra er nieuwe richtlijnen zijn, zullen we dat meedelen.
Graag een online cursus volgen? portal van de bibliotheek en/ of SeniorWeb.
Graag een Android (Tablet en Smartphone) online Smartphone cursus volgen? Klik op Android
Online uitleg en ondersteuning
Computercursussen
Onderwerp | Categorie | Lestype |
---|---|---|
22-2-2021 Digi-café: WhatsApp voor iPhone | Groepsles |
Onze vrijwilligers
-
Bert Emons
-
David Janssen