U bent hier: Home Tips & Uitleg Nieuws Nepmail over termijnbedrag Eneco
Dit nieuwsbericht is gearchiveerd

U bekijkt een pagina die niet langer door SeniorWeb wordt bijgewerkt. Mogelijk is de informatie verouderd of niet meer van toepassing.
Gearchiveerd op 20 maart 2024.

Nieuws

Nepmail over termijnbedrag Eneco

Nepmail over creditbedrag Eneco

Pas op voor een mail die lijkt te komen van energieleverancier Eneco. Klanten van het bedrijf zouden geld kunnen terugkrijgen.

Nepmail over creditbedrag Eneco
Sanne Couperus
Sanne Couperus
Gepubliceerd op 20 sep 2023

In de mail staat dat de ontvanger door een systeemfout een te hoog termijnbedrag betaalde. Eneco stelt het termijnbedrag voor het komende jaar naar beneden bij. Daarnaast kan de ontvanger het te veel betaalde bedrag terugvragen. Daarvoor staat er een gele knop in de mail met de tekst ‘Aanvragen’. Klik niet op de knop, want het is een valse e-mail. Gooi het mailtje weg als u die krijgt.

Laat mails controleren

Twijfelt u of een mail echt is? Leden van SeniorWeb kunnen dit soort berichten mailen naar de phishingchecker. Ze horen op z'n laatst de volgende werkdag of het een nepmail is.

Nieuwsoverzicht
Delen E-mail Facebook Pinterest WhatsApp Printen Woordenboek

Meer over dit onderwerp

Meld u aan voor de nieuwsbrief van SeniorWeb

Elke week duidelijke uitleg en leuke tips over de digitale wereld. Gratis en zomaar in uw mailbox.

naar boven