Let op! U bezoekt de website met een Windows 10-computer. De ondersteuning van Windows 10 stopt in oktober.
Meer weten? Kijk dan op de speciale pagina hierover: einde Windows 10

Sluiten
U bent hier: Home Tips & Uitleg Nieuws Abonnement Ziggo 2 euro per maand duurder
Dit nieuwsbericht is gearchiveerd

U bekijkt een pagina die niet langer door SeniorWeb wordt bijgewerkt. Mogelijk is de informatie verouderd of niet meer van toepassing.
Gearchiveerd op 11 november 2020.

Nieuws

Abonnement Ziggo 2 euro per maand duurder

Ziggo verhoogt prijzen met 2 euro per maand

Ziggo verhoogt de abonnementsprijzen. Vanaf 1 juli zijn vrijwel alle pakketten 2 euro per maand duurder.

Ziggo verhoogt prijzen met 2 euro per maand
Saskia van Weert
Saskia van Weert
Gepubliceerd op 11 mei 2020

VodafoneZiggo kondig dat aan op de eigen website. Het goedkoopste Alles-in-1 Start-pakket gaat van 52 naar 54 euro per maand. Alles-in-1 Max is het duurste combinatiepakket van internet, televisie en telefoon. Dat pakket gaat van 87,50 naar 89,50 euro per maand.

Andere prijzen Ziggo

Drie abonnementen krijgen andere prijsverhogingen. Internet Giga & TV Max blijft 99,50 euro per maand, kabeltelevisie wordt ruim een euro duurder en kost voortaan 19,95 euro, en Kabel TV en Bellen stijgt ook met ruim een euro, naar 33,95 euro.

Klanten van Ziggo en Vodafone gebruiken GigaNet om te internetten. Zo heet het netwerk van de beide bedrijven samen. Mensen internetten steeds meer en verbruiken steeds meer data. VodafoneZiggo zegt te werken aan nog snellere, betrouwbaardere internetverbindingen.

Lees meer over veilig internetten in de tip 'Veiligheidspakketten van de provider'.

Nieuwsoverzicht
Later lezen Delen E-mail Facebook Pinterest WhatsApp Printen Woordenboek

Meld u aan voor de nieuwsbrief van SeniorWeb

Elke week duidelijke uitleg en leuke tips over de digitale wereld. Gratis en zomaar in uw mailbox.

naar boven