Lintjesregen daalt neer op SeniorWebbers
Mede-oprichter van SeniorWeb Ger Tielen en oud-ambassadeur en ledenraadslid Klaas Zijp werden vorige week verrast: ze kregen een lintje.
Op de werkdag voor de verjaardag van de koning krijgen Nederlanders met een speciale verdienste een koninklijke onderscheiding. Dat heet ook wel een lintje. Bij de gedecoreerden waren dit jaar ook twee oud-betrokkenen van SeniorWeb.
Bijgedragen aan ouderenwelzijn
Zowel Ger Tielen (Bilthoven) als Klaas Zijp (Gorredijk) kregen een onderscheiding 'voor verdiensten op het terrein van o.a. ouderenwelzijn'. Tielen was in 1996 mede-oprichter van SeniorWeb. Daarnaast heeft hij samen met verschillende organisaties zich ingezet om ouderen met plezier langer te laten doorwerken. Zijp heeft zich altijd als vrijwilliger ingezet op verschillende maatschappelijke gebieden. Van 2015 tot 2022 was hij lid van de ledenraad van SeniorWeb.
SeniorWeb feliciteert Ger Tielen en Klaas Zijp van harte met de eervolle onderscheiding. Ook wij bedanken hen voor hun inzet voor de organisatie!
Bekijk al het nieuws