Let op! U bezoekt de website met een Windows 10-computer. De ondersteuning van Windows 10 stopt in oktober.
Meer weten? Kijk dan op de speciale pagina hierover: einde Windows 10

Sluiten

U bent hier:

Dit nieuwsbericht is gearchiveerd

U bekijkt een pagina die niet langer door SeniorWeb wordt bijgewerkt. Mogelijk is de informatie verouderd of niet meer van toepassing.
Gearchiveerd op .

Nieuws

Mail over dubbele beveiliging creditcard is phishing

Saskia van Weert
Saskia van Weert
Gepubliceerd op

Valse email over creditcardsMails over een dubbele beveiliging van een creditcard, zijn vals. De creditcardmaatschappij heeft er niets mee te maken.

In een nieuwe poging tot phishing gaat het deze keer over dubbele beveiliging van een creditcard. International Card Services zou mensen via de mail oproepen hun kaart dubbel te beveiligen. Men dreigt met blokkade van de creditcard als ontvangers niet reageren binnen veertien dagen.

Reageer niet
De mail is vals en komt van criminelen. Er is geen nieuwe, dubbele beveiliging. In actie komen is dus niet nodig. Reageer niet op het bericht en klik ook niet op de link in de mail. Die leidt naar een besmette website.

Gratis controle op phishing bij SeniorWeb 
Nepmails blijven lastig te herkennen. SeniorWeb-leden kunnen verdachte mails naar ons doorsturen. U hoort uiterlijk de volgende werkdag of het een phishingmail is.

Ga naar de SeniorWeb Phishingchecker

Nieuwsoverzicht
Later lezen Delen E-mail Facebook Pinterest WhatsApp Printen Woordenboek

Meld je aan voor de nieuwsbrief van SeniorWeb

Elke week duidelijke uitleg en leuke tips over de digitale wereld. Gratis en zomaar in de mailbox.

naar boven