Let op! U bezoekt de website met een Windows 10-computer. De ondersteuning van Windows 10 stopt in oktober.
Meer weten? Kijk dan op de speciale pagina hierover: einde Windows 10

Sluiten

U bent hier:

Dit nieuwsbericht is gearchiveerd

U bekijkt een pagina die niet langer door SeniorWeb wordt bijgewerkt. Mogelijk is de informatie verouderd of niet meer van toepassing.
Gearchiveerd op .

Nieuws

Prijswinnaars cloud-quiz bekend

Cloudquiz

Wie van de 21 duizend deelnemers aan de cloud-quiz van SeniorWeb is de gelukkige winnaar van een iPad?

Cloudquiz
Edwin van Amstel
Edwin van Amstel
Gepubliceerd op

Ruim 21 duizend deelnemers testten hun kennis van de cloud in de quiz van SeniorWeb. De maand maart stond namelijk in het teken van online opslag en de cloud. Deelnemers maakten kans op een mooie hoofdprijs, een iPad.

De iPad, ter waarde van 429 euro, is gewonnen door de heer Visser uit Gangeren. Hij reageerde verrast en blij op het goede nieuws: ‘Wat leuk! Nou win ik ook ooit eens wat! We zijn er erg blij mee.’

Onder alle deelnemers zijn verder 25 exemplaren van het boek 'Overal internet' verloot. Deze winnaars zijn:

  • De heer Kleemans uit Dreischor
  • Mevrouw Prins-van Vliet uit Turnhout (België)
  • Mevrouw Smit uit Stadskanaal
  • Mevrouw Robbers uit Goënga
  • De heer Nouwens uit Drunen
  • Mevrouw Poppe uit Roden
  • De heer Schoveld uit Beverwijk
  • Mevrouw De Jong uit Grashoek
  • Mevrouw Den Boon uit Didam
  • Mevrouw Mommers uit Doetinchem
  • De heer Van der Velden uit Vught
  • De heer Van Kranenburg uit Harderwijk
  • De heer De Mol uit Badhoevedorp
  • Mevrouw Van Weelde uit Oosterhout
  • De heer Omlo uit Groningen
  • De heer Nijland uit Utrecht
  • De heer Franken uit Stampersgat
  • De heer Kruize uit Rolde
  • De heer J. Jonge Poerink uit Enschede
  • De heer Van Vliet uit Apeldoorn
  • Mevrouw Bartelse uit Eindhoven
  • De heer Mooijman uit Poppel (België)
  • De heer en mevrouw Winkens uit Heel
  • De heer Hellemans uit Meppel
  • Mevrouw Bekker uit Lage Zwaluwe

Alle prijswinnaars zijn inmiddels per e-mail op de hoogte gesteld.

Quiz spelen

Hoewel u geen prijzen meer kunt winnen, is de quiz nog steeds beschikbaar op www.seniorweb.nl/cloudquiz Als u na het spelen van de quiz uw gegevens achterlaat, ontvangt u de checklist 'Clouddiensten' met een helder overzicht van de vier grootste aanbieders van online opslagruimte.

Uiteraard kunt u ook altijd terecht op onze website voor meer informatie over online opslag via de cloud: www.seniorweb.nl/cloud

Nieuwsoverzicht
Later lezen Delen E-mail Facebook Pinterest WhatsApp Printen Woordenboek

Meld je aan voor de nieuwsbrief van SeniorWeb

Elke week duidelijke uitleg en leuke tips over de digitale wereld. Gratis en zomaar in de mailbox.

naar boven