Windows 10 gaat toch door!
Meer weten? Lees dan ons nieuwsbericht hierover: Toch gratis ondersteuning Windows 10 voor iedereen

Sluiten

U bent hier:

Dit nieuwsbericht is gearchiveerd

U bekijkt een pagina die niet langer door SeniorWeb wordt bijgewerkt. Mogelijk is de informatie verouderd of niet meer van toepassing.
Gearchiveerd op .

Nieuws

Rabobank vernieuwt de app voor mobiel bankieren

Rabobank vernieuwt de app

De app van de Rabobank krijgt een ander uiterlijk en een nieuwe indeling. De komende weken zijn de veranderingen stap voor stap merkbaar in de app voor smartphones en tablets.

Rabobank vernieuwt de app
Mijke Schomaker
Mijke Schomaker
Gepubliceerd op

De opvallendste verandering is het nieuwe pictogram voor de Rabo Bankieren App, dat hier bij dit bericht ook staat. De bank past de app aan om klanten niet alleen geldzaken te laten regelen. De app moet ook een soort ‘financiële coach’ worden.

Elke dag wordt de app 2,5 miljoen keer gebruikt. Er zitten zo’n 300 functies in. De indeling verandert waardoor de functies beter te vinden zijn. Ook kunnen bankrekeningen bij andere banken worden toegevoegd aan de app. Op de site van de Rabobank staat meer over de veranderingen.

Nieuwsoverzicht
Later lezen Delen E-mail Facebook Pinterest WhatsApp Printen Woordenboek

Meld je aan voor de nieuwsbrief van SeniorWeb

Elke week duidelijke uitleg en leuke tips over de digitale wereld. Gratis en zomaar in de mailbox.

naar boven