Let op! U bezoekt de website met een Windows 10-computer. De ondersteuning van Windows 10 stopt in oktober.
Meer weten? Kijk dan op de speciale pagina hierover: einde Windows 10

Sluiten
U bent hier: Home Tips & Uitleg Nieuws SeniorWeb op de 50PlusBeurs
Dit nieuwsbericht is gearchiveerd

U bekijkt een pagina die niet langer door SeniorWeb wordt bijgewerkt. Mogelijk is de informatie verouderd of niet meer van toepassing.
Gearchiveerd op 12 februari 2020.

Nieuws

SeniorWeb op de 50PlusBeurs

50PlusBeurs

Dinsdag 17 september gaat de 50PlusBeurs van start. Dat is het grootste evenement voor senioren in Nederland. SeniorWeb is ook weer van de partij.

50PlusBeurs
Edwin van Amstel
Edwin van Amstel
Gepubliceerd op 12 sep 2019

Van dinsdag 17 tot en met zaterdag 21 september kunnen senioren terecht in de Utrechtse Jaarbeurs voor de 27e editie van het festijn.

SeniorWeb op de beurs

Zoals elk jaar is ook SeniorWeb vertegenwoordigd op de beurs. We staan er met een grote stand vol vrijwilligers, die graag een praatje met u maken en met veel plezier al uw computer-, tablet- en smartphonevragen beantwoorden. Neem uw ledenpas mee, want op vertoon van de pas krijgt u een leuk cadeautje van ons. Ook kunt u gratis een professionele profielfoto van uzelf laten maken. Nog geen lid? Profiteer van de speciale beursactie: een powerbank cadeau als u lid wordt. U vindt ons in hal 8, pad E, stand 10. We zien u graag op de 50PlusBeurs!

Bereikbaarheid ledenservice

In de week van de beurs kan de bereikbaarheid van de ledenservice wat langer duren dan u van ons gewend bent. We doen ons best u zo snel mogelijk te woord te staan.

Nieuwsoverzicht
Later lezen Delen E-mail Facebook Pinterest WhatsApp Printen Woordenboek

Meld u aan voor de nieuwsbrief van SeniorWeb

Elke week duidelijke uitleg en leuke tips over de digitale wereld. Gratis en zomaar in uw mailbox.

naar boven