Stem zo voor het Eurovisie Songfestival
Het Songfestival is van start gegaan. Via de officiële app ‘Eurovision Song Contest’ kan iedereen stemmen op favoriete Songfestival-acts.
Onze eigen Mia en Dion hebben de finale niet gehaald. Maar tijdens de finale van aanstaande zaterdag kunnen we stemmen op de act die wel moet winnen. Dus pak de telefoon erbij en bepaal mee wie er met de winst vandoor gaat! In de app Eurovision Song Contest kan je een top 10 maken van alle acts. Nadat alle landen zijn geweest, is er ongeveer 15 minuten de tijd om te stemmen. Samen met de punten van een vakjury bepalen de punten van de kijkers wie de winnaar is.
Eurovision Song Contest-app
Download de app in de App Store (iPhone) of Play Store (Android). Maak op het tabblad 'Scoreboard' (tik op het pictogram van een ster) uw eigen top 10. En beslis: 'Douze points go to…'
Bekijk al het nieuws