Favoriete foto's markeren in Google Foto's
Van sommige foto's weet u direct dat ze u altijd dierbaar blijven. Markeer ze in Google Foto's als favoriet en vindt uw favorieten op een later moment snel terug.
Niveau:
Waardering:
Er zijn nog geen waarderingen
Automatisch album in Google Foto's
Met Google Foto's ordent u foto's op de computer, smartphone en tablet. Foto's staan op datum en zijn op verschillende manieren te doorzoeken. Ook kunt u zelf albums aanmaken. Een bijzonder album dat standaard in Foto's staat, is het album 'Favorieten'. Hierin komen alle foto's die u markeert met een ster.
Bestempel een foto als volgt als favoriet in de app Google Foto's:
- Open de app Foto's op de smartphone of tablet, of open de site van Google Foto's op de computer.
- Tik/klik op het tabblad 'Foto's' op de foto die u wilt markeren als favoriet.
- Rechtsboven staat het pictogram van een ster. Tik/klik op de ster.
- De ster krijgt een volle witte kleur en de melding 'Toegevoegd aan favorieten' verschijnt. Tik/klik eventueel op Favorieten bekijken om direct naar de map met favorieten te gaan of tik/klik op Klaar (app) Gereed (pc).
De map 'Favorieten' is in Google Foto's terug te vinden op het tabblad 'Bieb'.

Meer over dit onderwerp
Computerhulp nodig?
Hebt u een vraag naar aanleiding van dit artikel? SeniorWeb-leden kunnen hun vraag stellen aan de vrijwilligers van PCHulp. Nog geen lid, maar wel hulp nodig? Ontdek dan de voordelen van het SeniorWeb-lidmaatschap.
PCHulp aanvragen Bekijk het lidmaatschap
U kunt met deze knoppen artikelen, tips en nieuwsberichten doorsturen via e-mail of delen op sociale media.
Hoe werkt het?
Klik op de knop van uw keuze om het item door te sturen of te delen:
- Kiest u voor E-mail, dan opent uw e-mailprogramma met een berichtje waarin de link naar het artikel is opgenomen. Vul het e-mailadres van de geadresseerde in en verstuur de e-mail.
- Klikt u op Facebook of Twitter en bent u ingelogd bij het betreffende sociale netwerk dan wordt op uw profiel een link naar de pagina zichtbaar. Eventueel kunt u een eigen tekst aan de link toevoegen.
- Klikt u op Facebook of Twitteren hebt u géén account of u bent u niet ingelogd op het betreffende sociale netwerk, dan verschijnt een klein venster. Daarin kunt u inloggen of een account aanmaken. Daarna wordt de webpagina die u wilde delen zichtbaar op uw account.
- Klikt u op WhatsApp dan wordt een nieuwe tab geopend met een voorbeeld van het bericht wat u kunt gaan delen. Met de knop verzenden kunt het bericht daadwerkelijk versturen naar iemand uit uw contacten.
De koppeling verbreken
U kunt de koppeling ook weer gemakkelijk verbreken:
- Facebook: Als u op de Facebook-knop hebt geklikt, wordt deze grijs en u ziet in de linkerhoek een vinkje. Klik op het vinkje om de koppeling te verbreken.
- Twitter: Een tweet die u geplaatst hebt, kunt u uit uw tijdlijn verwijderen. Log in op de website van Twitter, ga met de muis op de betreffende tweet staan en klik op Verwijderen. Als uw bericht door anderen is overgenomen (retweet), dan blijven die berichtjes wel bestaan.