Berichtdetails
Ik gebruik Mail in Win10. Wanneer ik via mijn hotmail account een mail wil; verzenden krijg ik de melding: "Account kan niet worden geopend, werk het wachtwoord bij of machtig dit account om te synchroniseren naar dit apparaat" maar hoe doe ik dat?
Is er al op de melding geklikt?
Bij de hotmailaccount in Mail staat waarschijnlijk een uitroepteken, via die weg kan het dan ook.
Het kan dus een wachtwoordfout zijn of de app (Mail) moet toestemming krijgen om hotmail te laten zien. Dit (eenmalig) geven van toestemming hoort erbij.
Dat snap ik maar hoe doe ik dat?
In de balk bovenin het scherm staat alleen een knop 'Verwijderen' en dat doen we natuurlijk niet.
Bijlage: standaard apps per app instellen, kan ik daar iet mee?
Het betreft niet het instellen van de standaard app.
Klopt wel het wachtwoord? Dit is te controleren door via de webbrowser in te loggen bij Outlook.com.
Dan raad ik aan om in Mail het hotmailaccount te verwijderen (dat kan geen kwaad) en weer toe te voegen. Maak bij toevoegen de juiste voorkeuze, dat is Outlook.com. Voor toevoegen, zie deze beschrijving.
Indien nodig komt vanzelf ook de vraag om de app (eenmalig) toestemming te geven om mail op te halen.
Ik ben benieuwd naar de oorzaak, en vooral hoe het is gelukt om het in orde te krijgen.
De oorzaak weet ik niet maar ik heb het account verwijderd uit zowel Thunderbird als Mail en daarna weer teruggezet
Wilt u zelf een vraag stellen in de E-mail-Club?
E-mail-Club